Dlaczego mam tą wysypkę na plecach?

Potrzebny dobry dermatolog od kilku lat mam drobną wysypkę na plecach i klatce piersiowej. Mam wrażenie ze to zakazenie bakteryjne ponieważ przenosi się na uda, ramiona i twarz. Praktycznie wszędzie jeżeli używam ręcznika po kąpieli. Nie chce kuracji przeciwko trądzikowi brałem tetralysal i różne maści nic nie daje efektu nawet podczas kuracji mam te samo nasilenie. Pomaga kiedy często chodzę bez koszulki i krostki sie wysuszają. Kiedy nie wyciskam ropki po tygodniu nie mam nic na plecach ale znowu wraca po kąpieli, wycieraniu sie. Większe guzy i krosty sa rzadkością błagam o pomoc wiem ze sa badania na obecność batkeri zaden dermatolog mi ich ni zalecił każdy przepisuje tetralysal i nie słucha co do niego mówię śląskie, dojadę Prosze.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl