Co mam zrobić z tą grudkową wysypką?

Witam, mam problem od 3-2 tygodni borykamy się z grudkowata wysypka.Występuje ona na wewnętrznej części kolan. Smarowalismy najpierw maścią na AZS poszliśmy do lekarza przepisał maść triderm, która nie wiele z działała. Teraz używamy maści calmapherol. Dodatkowo stosujemy kąpiel w krochmalu. A wysypka jak była tak dalej jest. Co robić dalej? Co może być przyczyna tej wysypki?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl