Z czego się bierze moja wysypka?

Dzień dobry, mam problem związany z czerwonymi kropkami prawdopodobnie z jakąś cieczą. Najpierw gdy myłem ręce mydłem robiły się czerwone oraz swędzące. Podczas kąpieli dostałem wysypki na całym ciele stosunąc żek pod prysznic. Wcześniej stostując środki do kąpieli nie miałem takich problemów. Jedynie, gdy używałem mydła w płynie moje ręce swędziały oraz były czerwone. Przerzuciłem się na mydło zamiast mydła w płynie i nic sie nie działo. Dopiero od wczoraj dostaje swędzących wysypek.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl