Co mogą znaczyć te wysypki na plecach?

Dzień dobry, z racji, że siedzimy w domu, chciałem zapytać tutaj. Mama od jakiegoś czasu, co około 3 msc, regularnie dostaje wysypki małych krotek na plecach, które bardzo swedzą. Mama mówi też, że jest jej wtedy zimno w plecy, ma dreszcze z zimna. Dopiero po wysmarowaniu kremem swędzenie maleje, inaczej jest nie do zniesienia. Podsyłam również zdjęcie pleców z dnia dzisiejszego. https://s6.ifotos.pl/img/IMG202004_qaapwpn.jpg Mama kiedyś była u lekarza rodzinnego, ale ta lekarka zignorowała problem. Ja uważam, że możliwe jest tutaj AZP ale lekarzem nie jestem. Mama ma 65 lat, choruje na rzs. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry :). Proszę umówić Mamę na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl