Jak leczyć tą łuszczycę?

Mam pytanie odnośnie czy ktoś wie co mi się dzieje... Ostatnio dostałem po 13latach mocnego wysypu łuszczycy a po kąpielach moja skóra się cała spinala i nagrzewala, obecnie łuszczyca plamki zostały bez narastające łuski dostałem pokrzywki zaczęła się na karku obecnie na całym ciele, skóra przestała się pocić i cała wysycha do tego stopnia że muszę co chwilę się balsamowac bo białe płaty widać wszędzie, ostatnio twarz zaczęła wysychac bardziej, zaczęły ropiec oczy i dziś jedno mam czerwone a przy świetle kuje jak bym miał opilek Whi Wbity...towarYsza też częste uczucia zimna nawet z dwoma bluzami gdzie na dworze jest 28%

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl