Pokrzywka od dwóch lat

Dzien dobry pani dermatolog stwierdzila u mnie pokrzywke. Trwa ona juz okolo dwoch lat leki jakie mnie przypisala nie pomagaly mi. Szukala przyczyn powstania jej ale nic nie znaleziono. Czy pokrzywka moze tak dlugo trwac czy to normalne zjawisko?

Aleksander Ropielewski

Niestety jest to możliwe i do czasu ustalenia przyczyny pokrzywki może być trudno rozpoczać skuteczne leczenie, a nie zawsze jest to łatwe i możliwe.