Czy mogę mieć czerniaka wargi?

Witam od jakiegoś czasu zauważyłam ciemną plamkę na wardze koło kącika ust jest lekko wypukła nie jest na zewnątrz ust tylko od środka blisko wargi co to może być proszę o odpowiedź mam czarne myśli boje się że to może być czerniak wargi.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani zmianę i wykluczyć Pani podejrzenia.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz