Jak zapobiegać wypadaniu włosów u 25-latka?

Witam około 2 miesiące temu popatrzyłem skórę głowę kwasem salicylowym . Po jakimś czasie zauważył że włosy nadmiernie mi wypadają dziś nadal mam ten sam problem moje pytanie brzmi . Przez jaki okres będą one wypadać i czy przez to mogą wypadać i nie rosnąć nowe włosy? . Dodam że od ponad miesiąca jem codziennie biotynę itp ale to również nie pomaga . Czy mogę jakoś zapobiec wypadaniu ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa, aby mógł obejrzeć stan Pana skóry głowy i wdrożył odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz