Co takiego się dzieje z moimi włosami?

Witam. Mam problem z włosami ,w poniższych linkach są zdjęcia. Włosy zaczęły mi wypadać z początku tego roku, u dermatologa byłem jakoś w maju, przepisał mi produkty ze zdjęcia, prócz żelaza i witaminy D3.Wypadanie chyba* ustąpiło na jakiś czas. Teraz obawiam się że może to być "łysienie bliznowaciejące", dlatego jestem trochę zdesperowany, do dermatologa dostanę się dopiero po nowym roku. Linia włosów nieznacznie się cofnęła, przez ten rok. Mam 20 lat, w wieku 10-18 byłem pod wpływem ogromnego stresu, nie jem specjalnie dużo przez brak apetytu (70kg, 182cm), w mojej rodzinie nie ma genu "łysienia" ,Mój tata w wieku 40 lat zaczął mieć nieduże zakola, brat w wieku 35 ich nie posiada. Często bolą mnie włosy* nad czołem i w okolicy czubka głowy, i swędzi mnie głowa w tych miejscach. Liczę na szybką i trafną diagnozę, wiem że to nie to samo co sama wizyta u specjalisty, ale no :).Pozdrawiamwi

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej w celu wykonania badania i wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz