Co mam zrobić z tym podrażnieniem skóry?

Witam, od jakiegoś tygodnia strasznie drażni mnie skóra na szyji po lewej stronie, nie mam tam żadnej wysypki ani zaczerwienienia. Przez jeden dzień smarowałam hydrocortizonem pomogło, ale jak przestałam wróciło. To nie jest ból, ale drażni mnie przy lekkim dotyku, kiedy mam na sobie golf albo inną bluzkę która dotyka w tym miejscu. Proszę o poradę.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać stan Pani skóry i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz