Co mam zrobić z tymi plamami na skórze?

Od kilku tygodni(ok 7-8)mam swedzace , czerwone ,luszczace sie plamy na ciele,najwiecej ma udach,bokach,pod pachami na rekach, w zgieciach kolan.smaruje kremem hydrocortizon i clotrimazolum ale to niewiele pomaga,ciagle pojawiaja sie nowe plamy.Czy takie plamy moga byc objawem raka pluc?Jestem nalogowym palaczem,pale od kilkudziesieciu lat.nie przyjmuje ostatnio nowych lekow, nie zmienialem srodka do prania.dostalem skierowanie do dermatologa ,ale na wizyte musze czekac.Boje sie ze jezeki bylyby to zmiany nowotworowe to pozna diagnoza utrudni leczenie.Czy dermatolog mosze wypisac skierowanie na odplatne rtg klatki piersiowej

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa w celu zbadania zmian na skórze. Lekarz po dokładnym badaniu będzie mógł zalecić odpowiednie leczenie i zlecić wykonanie dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz