Maść clotrimazolum - jak stosować?

Witam, jak używać maść clotrimazolum? mam grzybicę organizmu i co jest tego skutkiem, grzybicę penisa. Biorę leki - Flucofast, ale chciałbym zacząć smarować penisa maścią clotrimazolum. Przeczytałem opinie że maść clotrimazolum jest najlepsza na infekcje grzybice. I tu moje pytanie, czy mam maść clotrimazolum wsmarowywać tak, żeby prawie śladu nie było czy po prostu nakładać i lekko rozsmarować żeby było widać? Czy to ma jakieś znaczenie i jaki sposób nakładania wzmacnia działanie maści clotrimazolum? Czy maść clotrimazolum to dobre połączenie do Flucofastu i wystarczy do wyleczenia penisa z grzybicy? Czy powinienem kupić i zacząć używać coś jeszcze? Ile razy dziennie nakładać maść clotrimazolum? Stosować się ulotki do maści clotrimazolum czy zalecacie inne dawkowanie?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Z Pana opisu wynika, że ma Pan uogólnioną kandydozę czyli drożdżycę. Jest to dość często występujące obecnie schorzenie wywołane przez Candida albicans – które należą do naturalnej flory bakteryjnej, jednak w pewnych warunkach mogą zacząć namnażać się lawinowo. Jeśli stosuje Pan już leki przeciwgrzybicze, należy teraz odnaleźć przyczynę tego schorzenia. Następuje ono najczęściej na skutek znacznej utraty odporności organizmu. Może to być następstwo stosowania antybiotyków, inna choroba, osłabienie i wiele innych przyczyn. Sposób nakładania, "wcierania" lub "wklepywania" kremu nie ma znaczenia. Musi Pan raczej zgłosić się do lekarza w celu zbadania powodu tej choroby.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty