Co oznaczają te plamki na skórze u 21-latki?

Witam. Od jakiegoś czasu mam na szyji małe czerwone plamki. na początku pojawiły się 3 więc zaczęłam smarować maścią tribioti, myśląc ze to zwykle uczulenie. Nie pomogło a tylko pogorszyło stan plamek jest więcej wyglądają jakby się rozlały. Zauważyłam ze na zmianę temperatury plamki robią się czerwone i nie raz swędzą. Mam też problemy ze skórą głowy jak i ciała, od kilku lat.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa. Lekarz zbada Pani zmiany, zleci wykonanie dodatkowych badań oraz wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz