Czy w tej sytuacji powinnam się zaszczepić?

Witam Mam wyznaczony termin 2giego szczepienia na 30.06. żle się czuję boli mnie gardło, i mam 37 stopni. Moja temp w normalnych warunkach to 34,8-35-8, przy lekkim odchyleniu zaraz czuje że coś nie tak . Jest bardzo gorąco więc zastanawiam się może to udar cieplny. Czy powinnam się zaszczepić. Pani lekarz która mnie kwalifikowała do pierwszego szczepienia nie badała mnie, nie zapytał a o nic więc ( 26.05.2021)nie mam za bardzo do niej zaufania , potraktowała mnie przedmiotowo

P-wskazaniem do szczepienia jest ostra choroba gorączkowa, z gorączką 38st i wyższą. Pobolewania gardła i stan podgorączkowy nie jest p-wskazaniem. Szczepienia, z którymi mamy do czynienia to szczepienia szczególne, populacyjne. Nie ma obowiązku badania fizykalnego przed szczepieniem. Można natomiast udać się do swojego lekarza poz na np. 2 dni przed planowanym szczepieniem i wyjaśnić sprawę.