Wypadanie włosów z całej głowy a DHT w normie

Witam, wypadają mi włosy z całej głowy, nie tylko z przodu czy na czubku lecz z tyłu tez, dermatolog podejrzewa ze to jest winne DHT, zrobiłem badania na DHT i stwierdził, że badania są w normie i przez to wypadają włosy. Jest to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że tak. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.