Stosowanie kozieradki a wypadanie włosów

Witam. Moje włosy ostatnio zaczęły wypadać pewnie dlatego, że schudłam. Chciałabym zastosować kozieradkę, ponieważ wiele osób ją chwali i nie wypadają po niej włosy. Moje pytanie jest takie: czy wcierając codziennie wieczorem kozieradkę mogę też wcierać po niej codziennie odżywkę jantar, która przyspiesza porost włosów czy lepiej nie łączyć tych dwóch produktów?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa i kierować się jego zaleceniami .