Nadmierne wypadanie włosów u 21-letniej kobiety

Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Na przełomie czerwca/lipca 2015 roku miałam szereg badań pod kątem tarczycy czy niedoboru żelaza. Wszystkie wyniki były bardzo dobre, a przyczyna wypadania włosów została niewyjaśniona. Po dwumiesięcznej kuracji tabletkami i preparatami wzmacniającymi włosami problem zanikł. Mamy luty i moje włosy ponownie wypadają w strasznych ilościach. Czy mogę przyjmować leki (większość bez recepty) przepisane przy tamtej kuracji ?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej tak, jednak trudno mi to stwierdzić jednoznacznie nie wiedząc jakie leki ma Pani na myśl.

Najlepiej będzie skonsultować się u dermatologa lub trychologa w sprawie leków. Polecam wykonać również mezoterapię igłową skóry głowy oraz zastosować preparaty hair revitalash : szampon, odżywkę, piankę.