Drogi szampon na wypadanie włosów

Witam, Chiałbym się zapytać o szampon który ponoć zapobiega wypadaniu włosów i włosy odrastają. Oprócz tego moze przywrocic naturalny kolor włosów. Czy to jest możliwe szampon kosztuje około 150 zł i dlatego nie chcę kupić kota w worku, boję si e że to oszustwo. Chodzi o szampon elixir

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję najpierw poczytać trochę opinii od osób, które już używały danego produktu, na forach w internecie. Jeśli nie chce Pani wydawać tak dużej sumy, proponuję inne szampony, np. Pharmaceris H Stimupuritin szampon przyspieszający porost włosów, który zawiera czynnik wzrostu, cena ok 40 zł.
Pozdrawiam