Osłabione włosy a odpowiednie działania

Witam, od jakiegoś czasu bardzo osłabiły mi się włosy. Kruszą sie, łamią, ciężko je rozczesa, są matowe i bardzo suche. Powiedziałabym, że nawet można usłyszeć jak szeleszczą, dodam tylko że po każdym myciu czyli codziennie używam odżywki. Co robić?

Polecam olejowanie włosów przed myciem np. oliwą z oliwek nierafinowaną, a odżywkę zamienić na maskę np. Kallos al Latte (trzymać ok 10-15min), spłukać, na to nałożyć maskę z silikonami np. Elseve.

Witam serdecznie,
w przypadku pogorszenia kondycji włosów należy poszukiwać przyczyny w organizmie, np. przebytą chorobę, odżywianie lub po prostu osłabienie włosów po zimie lub w wyniku intensywnych zabiegów stylizacyjnych. Warto postawić na zdrowe odżywianie z witaminami z grupy B, minerałami, jak siarka, cynk, skrzyp itp. Można wspomóc się dodatkowo suplementami diety, np. Skrzypovita lub Inneov gęstość włosów. Ponadto ważna jest pielęgnacja: szampon i odżywka regenerująca, np. Radical Kuracja S.O.S., szampon odbudowujący lub regenerujący. Można rozważyć także zabieg regenerujący u fryzjera.

Pozdrawiam,
ES