Co oznacza badanie węzła chłonnego po chemioterapii?

prosze o interpretacje badanie ebuswezłow chłonnych po chemioterapi z powodu chłoniaka kobieta lat 60 w rozmazach stwierdzono elementy morfologiczne krwi, pojedyncze komórki nabłonka wielorzędowego migawkowego nieliczne makrofagi obładowane pyłem. ognisko obecnie drobne nabłonkowate zierniaki bez cech serowacenia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie