Co oznacza ból brzucha gorączka i wymioty po wizycie u ginekologa?

Witam, od około miesiąca boli po prawej stronie brzucha nad biodrem a od kilku dni dokładnie od momentu wizyty u ginekologa gdyż stwierdzono zapalenie, biorę antybiotyk 4 dzień podbrzusze już nie boli ale w tym miejscu jak powyzej napisałam ból się nasila, dodam że nie gorączkuje i nie mam wymiotów . Co to może być ?

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie jest to zapalenie narządów miednicy mniejszej. Należy kontynuować zaleconą antybiotykoterapię, a po jej zakończeniu zgłosić się do ginekologa na wizytę kontrolną. Pozdrawiam!