Co oznacza ból brzucha w 31 tygodniu ciąży?

Jestem 31 tygodniu ciazy. Kilka tygodni temu przewracajac sie z boku na bok poczulam bol, jakby naciagniecie / naderwanie miesnia w gornej czesci brzucha, tuz pod linia stanika. Po kilku dniach bol ustapil, ale dzis pojawil sie znowu. Czy to cos niepokojacego? Nie mialam od tamtej pory USG, ale zwyczajne badanie nie wykazalo niczego niezwyklego.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazane badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza prowadzącego ciąże

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.