Co oznacza ból jądra i kręgosłupa?

Dzień dobry. Mam problem bardzo bolą mnie plecy w odcinku ledzwiowo krzyżowy, promieniuje mi to na lewą nogę do kolana, a od wczoraj wieczora jak trochę pochodzę to odczuwam lewe jądro. Wczoraj byłem u lekarza ale zlecono mi tylko brać ibuprofen i paracetamol na zmianę, ale niestety mi to nie pomaga. Kazano mi wrócić w momencie kiedy będę miał problem z dodawaniem moczu lub gdy będę odczuwał ból w obu nogach.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.