Co oznacza ból kręgosłupa i mdłości?

Od trzech dni bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym. Ból jest na tyle mocny, że znacznie utrudnia mi funkcjonowanie. Do tego dochodzą mdłości, ból brzucha, zawroty głowy i ból głowy. Wczoraj było tak źle (nie mogłam spać, chodzić, leżeć, płakałam z bólu), że wybrałam się do szpitala. RTG nic nie wykazało oprócz lekkiego zwyrodnienia w tym odcinku, pani doktor stwierdziła ze nic mi nie jest i przesadzam. Zapisała mi Biofenac 10 mg, Sirdalud 6 mg, IPP 20 mg i Traumon. Niestety dziś jest jeszcze gorzej. Zwijam się z bólu, nie mogę spać, każdy ruch sprawia mi ból i doprowadza do łez... Dodatkowo wzięłam Tramadol i nic..Czy jest coś co może mi pomoc, co powinnam zrobić?

Lek. Michał Lenard

Niestety, przez internet nie postawię diagnozy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i spróbuje znaleźć przyczynę Pani dolegliwości, a następnie zdecyduje o leczeniu, lub skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!