Co oznacza ból krzyża w 9 tygodniu ciąży?

Witam , jestem w 9 tygodniu ciąży , 2 dni temu po zjedzeniu obiadu strasznie rozbolał mnie brzuch i dostałam biegunki ale bardzo ostrej , pózniej jakby poczułam sie troche lepiej wiec położyłam sie spać na drugi dzień zaczęłam czuć lekki ból krzyża i lekki ból z prawej strony jakby jajnika , który powtarza sie głównie przy chodzeniu . Mieszkam w Anglii wiec poszłam do lekarza ogólnego i po zbadaniu ciśnienia , moczu i brzucha stwierdził , ze wyglada to normalnie , ale ja sie strasznie boje bo jestem już po 3 poronieniach i ostatnie było zatrzymane i rownież wtedy miałam biegunkę .

Musiałby Panią ocenić lekarz ginekolog i wykonać USG. Poronien w przeszłości nie można lekceważyć tym bardziej, że opisuje Pani pobolewania w lędźwiach i ból w podbrzuszu, jednak biegunkę którą opisuje można wiązać z błędem dietetycznym.