Problemy z wypróżnianiem u dwudziestolatka

Witam.Dzisiaj wieczorem strasznie rozbolał mnie brzuch. Były to skurcze żołądka, bardzo bolesne i częste. Odwiedziłam toaletę kilkanaście razy, kału było bardzo malutko o twardej konsystencji. Cały czas słyszałam chlupanie i bulgotanie w brzuchu. Za którymś razem zaparcie przerodziło się w wodnistą biegunkę. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane błędem dietetycznym. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.