Wodnista biegunka o kolorze herbatnikowym, bez śluzu

witam, od paru dni mam bardzo wodnistą biegunkę - kolor herbatnikowy bez śluzu i krwi. 3-4 razy dziennie. Nie mam przy tym bólów brzucha, gorączki ani wymiotów. Pojawia się po jedzeniu jakieś 2 godziny - czuję bulgotanie w brzuchu. Zauważyłem też że w kale pojawiają się owsiki. co mam z tym problemem zrobić. dziękuję za poradę

Iść do lekarza po lekarstwo na owsiki. Trzeba zażyć 2 razy w odstępie 14 dni, musi też zażyć cała rodzina. Trzeba wyprać całą bieliznę, pościel, piżamę i umyć dokładnie toaletę.