Wodnista biegunka a pieczenie brzucha i osłabienie

Witam! Chciałbym się dowiedzieć co mi dolega. Otóż mam wodnistą biegunkę i boli mnie a właściwie piecze brzuch w środkowej części oraz jestem osłabiony. Objawy te posiadam od 2 dni a przed nimi miałem silny ból gardła oraz jeszcze silniejsze osłabienie ale ustało.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane obajwy mogą wskazywać na infekcję wirusową. Jeśli w ciagu najbliższych dni objawy nie ustaną proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam