Ból żołądka, gardła i uszu oraz gorączka i osłabienie

Witam, od tygodnia mam nastepujące objawy: najpierw trzy dni ból żołądka, poźniej ból gardła, gorączka jednego dnia 38,7 w ciagu nastepnych dni stan podgoraczkowy 37,3 - 37,5 (przez 3 dni). Dzisiejszej nocy doszedł do tego klujacy bol uszu i ogromne osłabienie. Byłam 3 dni temu u lekarza i powiedział że to wirus zalecił stosowanie rutinoscorbinu i leków zbijających gorączke. Czy powinnam zglosic sie do lekarza ze wzgledu na ten bol uszu czy moze to byc nastepstwem tej choroby wirusowej?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazane w tej sytuacji jest zbadanie uszu przy pomocy wziernika i wykluczenie zapalenia ucha środkowego, które bardzo często poprzedzone jest ogólną infekcją wirusową.