Co oznacza ból gardła i klatki piersiowej?

Witam serdecznie. Na początku czułam się jakbym miała mieć grypę. Bolały mnie mięśnie głowa i pojawił się stan podgoraczkowy. Do tego doszedł też okropny bol gardła. Na dzień dzisiejszy bóle głowy i mięśni ustąpiły. Ale pojawił się odkrztusny kaszel podczas którego odrywa się zielona flegma. Podczas odrywania flegma czy też podczas kaszlu pojawia się silny ból gardła i ból w klatce piersiowej.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infkecje, najprawdopodobniej wirusowa. Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam