Ból w klatce piersiowej podczas kaszlu

Mam pytanie podczas kaszlu mam duzy bol w klatce poersiowej kaszel jest gleboki i bardzo meczacy mialem temperature zbilem.ja aspiryna wszystko.jest dobrze zostal tylko kaszel i ten bol w klatce

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ból najprawdopodobniej spowodowany jest "zmęczeniem" mięśni oddechowych przez długotrwały kaszel. Proszę spróbować zastosować lek przeciwkaszlowy (na kaszel suchy). Jeśli objawy będą się utrzymywać to proszę zgłosić się do lekarza.