Bulgotanie w jelitach a diagnoza niestrawności

Witam, od tygodnia czuję, że po prawej stronie brzucha coś sie dzieje. Jelita ciagle "rozmawiają" bulgoczą, pękają i wydają różne dźwięki. Ponadto co jakiś czas czuję, ból w różnych cześciach brzucha. Jelita są nabrzmiałe i właśnie ciagle wydają te dźwięki. Do tego po zjedzeniu czegokolwiek odczuwam mdłości. W moich wynikach krwi, jedyną wartościa odbiegającą od normy są monocyty - 9,7 %. Co mi jest i jakie mogą być tego przyczyny ? Lekarz powiedział, ze to niestrawność, ale ja chcę sie upewnić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane błędem dietetycznym. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty gastroenterologa.