Problemy z wypróżnianiem u 2-tygodniowego dziecka

2 TYgodniowy synek ma problem z wypróżnianiem się, jest na pokarmie z piersi ale i takze mleku modyfikowanym poniewaz zawsze musi dojesc. po tygodniu miał problem z wypróznieniem, ciagle bulgotało mu w brzuszku, zmieniłam mleko na bezlaktozowe, zaczał sie wyprózniać luźniejszym stolcem. dzisiaj miał znów problem z wypróżnieniem, po podaniu kawałka czopka gliceronowego zrobil twardszy stolec ale za chwile zrobił taka wodnistą kupe

po sztucznym mleku stolce mogą być twardsze na zmiane z luźniejszym po mleku matki. Można podać Dicoflor .Jeśli nadal będa bulgotania w brzuszku, kolki, zaparcia itp. to może trzeba zmienić mleko na Nutramigen.