Co oznacza ból nogi po zabiegach ortopedycznych?

Napiszę dokładnie co się stało. Kilka lat temu miałem pierwsza operację "szycie łąkotki bocznej w prawym kolanie" tak stwierdził lekarz. Następnie nic się nie poprawiło i poszedłem do innego lekarza, który tą łąkotkę przyciął gdyż była powiększona. Zalecił rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego. W styczniu tego roku zdecydowałem się na rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego. Z karty informacyjnej wynika: Łąkotka boczna stan po częściowej meniscekytomii Więzadło krzyżowe przednie uszkodzone Więzadło krzyżowe tylne prawidłowe Chrząstka kłykcia bocznego chondromalacja III. Z rezonansu który robiłem przed rekonstukcją wynikało: Więzadło krzyżowe przednie zerwane Więzadło poboczne piszczelowe pogrubiałe, z widocznym rozwarstwieniem na poziomie torebki stawowej w przednio przyśrodkowej części więzadło poboczne strzałkowe naciągniete i naderwane Łąkotka przyśrodkowa spłaszczona z zmianami degeneracyjnymi Łąkotka boczna rozerwana w zakresie rogu tylnego (stan po szyciu łąkotki) dyskretne zmiany o typie artorofibrozy. Jest już prawie lipiec a ja ledwo chodzę. Często coś przeskakuje i sprawia mi to dużo bólu. Nie moge wykonywać szybkich ruchów nogą (obracanie się) gdyż zaraz coś przeskakuje. Lekarz twierdzi, że więzadła są całe. Nie wiem co mam już robić, pozdrawiam

Opisano tylko niewielkie uszkodzenia więzadeł, jednak trzeba wziąć pod uwagę objawy pacjenta w badaniu przedmiotowym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.