Co oznacza ból oka u 25-latki?

Witam chcialabym zapytac bo od paru dni mam problem z okiem prawym boli mnie i czasem gorzej widze oraz czasem łzawi czy to może byc jaskra bardzo sie boje mam termin do okulisty na 25 stycznia ide prywatnie od razu napisze ze mam wase wzroku ale na lewe oko a na prawe nie mialam problemu prosze o odpowiedz bo boję sie . Bol jest na calym oku czasem mi skacze

Dzień dobry. Jaskra bez ataków praktycznie nie boli czyli jaskra kąta otwartego lub prosta nie boli. Ta co boli to zamknięcie kąta lub zapalna ewentualnie wiklajaca inne choroby oka. Proszę czekać spokojnie na badanie. Pozdrawiam serdecznie