Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są objawy ciśnienia w oku?

Dobry wieczór zmagam się z problemem mianowicie wystąpiły u mnie bóle oka nie są one silne, byłem u okulisty zbadał mój wzrok jestem wcześniakiem z wadami wzroku uszkodzony nerw wzrokowy, męty ciała szklistego, zaćma obu oczna, oczopląs generalnie słaby wzrok, zgłosiłem problem okuliście stwierdził, że ciśnienia w oku maszyną nie jest w stanie sprawdzić z względu na choroby, więc sprawdził palcami. stwierdził, że wszystko dobrze. Ból objawia się jak by lekki ucisk raz na jakiś czas później ustaje, podczas dotyku oko nie boli nie jest wyczuwalne napięcie jest miękkie, ból przenosi się czasem z jednego na 2 gie. Czy mogę jakoś złagodzić objawy bólowe ?. Chciałbym się dowiedzieć jakie są objawy ciśnienia w oku ?nie występuje u mnie pogorszenie widzenia poza tym, które już mam. Wizytę mam w następnym tygodniu i się niepokoję Z góry dziękuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Nadciśnienie tętnicze - przyczyny

Nie tylko nieodpowiednia dieta skutkuje wystąpieniem nadciśnienia tętniczego. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, omawia czynniki wystąpienia nadciśnienia leżące po stronie genetyki.

Witam.można zastosować leki pzapalne pbolowe np Nevanac Dicloabak Yellox do wyboru. Czy Pana oczoplas da się zablokować ? Umie Pan? Czy jest w nim strefa ciszy? Czy ma Pan wyrównawcze ustawienie głowy? .Tp do 28 powiedzmy nie boli.Dyskomfort się zaczyna powyżej Tp 30 mmHg ale oczywiście każdy pacjent jest inny. .czasem pacjenci widzą gorzej .dodatkowo po50 mmHg kolorowe koła tęczowe wiry. Ale to praktycznie przy ataku jaskry czyli zamknięciu kąta przesącza. Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy