Co oznacza ból po operacji usunięcia macicy?

Witam.jestem prawie 3mce po operacji usuniecia macicy bez przydatkow.Martwi mnie duzy brzuch ktory czesto ale lekko boli.Kontrol mam dopiero 3pazdziernika.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne