Czy przyczyną bólu brzucha są kamienie czy jednak torbiel?

Mam takie pytanie moja teściowa jest po operacji woreczka żółciowego w którym miała kamienie to było w zeszłym roku 2017 teraz ma bóle brzucha na usg wyszło że woreczek usunięty kamieni nie ma ale za to jest torbiel na wątrobie czy to może ta torbiel boleć czy kamienie mogą się powtarzać skoro woreczka nie ma?nerki czyste bez złogów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne