Jaka jest przyczyna bólu nadbrzusza?

Dzień dobry, 16 kwietnia miałem usunięty metodą laparoskopową woreczek żółciowy, leżałem w szpitalu do 20 kwietnia ponieważ odczuwałem bóle w miejscu gdzie był woreczek (skurcze i kolki ktore powodowaly problemy z oddychaniem).dwa tygodnie przed zabiegiem miałem założoną protezę na brodawce Vattera metoda ecpw. Przez całe dwa tygodnie odczuwałem ból w nadbrzuszu. 21 kwietnia wieczorem miałem gorączkę 38 stopni i silny ból w nadrzuszu. Co może być powodem ciągłych bóli nadrzusza i ogólnego osłabiebienia. Dodam, że nie mam apetytu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie