Wynik badania krwi, bóle brzucha i kamień w pęcherzyku żółciowym

robiłam badania do pracy mam 28 lat okazało się że rbc mam 3.93 a hct 33.7 robiłam dodatkowe badania mam nadmiar żelaza coś jest nie tak z ferrytyną a okazało sie też że mam tarczyce od 2 lat mam bóle brzucha dodatkowo usg wykazało kamień w wielkości 1.5cm w woreczku żółciowym mam problemy z przytyciem nie mogę jeść a dwa lata temu po porodzie miałam hemoglobinę 5,5 schudłam 17 kg rzez pół roku brałam żelazo po każdym posiłku oddaje stolec

W takim wypadku należy bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem i z uwagi na dolegliwości w zakresie przewodu pokarmowego skorelowane z kamicą pęcherzyka żółciowego poddać się zabiegowi usunięcia pęcherzyka żółciowego. Chirurg po bezpośrednim badaniu wyjaśni dalszy sposób postępowania.