Co oznacza ból podbrzusza i żołądka?

Od 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, najbardziej żołądek i podbrzusze (na początku okolice lewego jajnika i lewy bok coś w rodzaju kolki) teraz ból przeniósł się na prawa stronę czemu towarzysza intensywne mdłości oraz "klucha" w żołądku. Bol w dolnej partii jest nie do zniesienia, dodam, że spodziewana miesiączka się nie pojawiła, a ciąża jest wykluczona.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.