Kamica pęcherzykowa i ból pod żebrami

Witam,mieszkam w UK,mam kamień na woreczku żółciowym,na USG wyglądał jak śliwka,tutejsi lekarze mają problem powiedzieć jaki jest duży,czasem mi doskwiera,ale od tygodnia zaczęły się poważniejsze bóle po prawej stronie które przeniosły się na lewą stronę,okolica pod żebrami bliżej żołądka i ból ciągnie do lewego boku i w dół.Ból raczej jednostajny i cały czas jakby skurcz pod żebrami po lewej.Biegunka,bóle i zawroty głowy,czasem mdłości,tutejszy dr.dał Buscopan i paracetamol nie pomaga co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy nie ustępują po zastosowanym leczeniu, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem! Proszę nie bagatelizować objawów.