Bóle pod żebrami po rygorystycznym odchudzaniu
W ostatnim pół roku schudłam 30 kg poprzez ćwiczenia i dietę, od półtora miesiąca boli mnie w prawym i czasami w lewym boku pod żebrami w obolałych miejscach są guzki, byłam u lekarza zrobił mi wyniki z moczu i wykrył infekcję nerki,miałam antybiotyki,niestety ból jest nadal, . zmienilam lekarza podejrzewa kamienie,czekam na USG, dostalam tabletki BUSCOPAN po których ból przechodzi. dodam jeszcze,że ból ten pojawia się po wysiłku a czasami po prostu już budze się z bolem. Pozdrawiam, Paulina

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Badanie moczu na urobilinogen
Mgr Joanna Szmitka-Ĺuszczyk
Witam ciepło
Proces redukcji masy ciała powinien być procesem etapowym, stopniowym
Dopóki nie będzie wyników z badanie ultrasonograficznego, ciężko gdybać co może być.
Natomiast częstym powikłaniem rygorystycznej i niezdrowej redukcji są kamienie w woreczku żółciowym
Oczywiście nie przesądzam, że tak jest u Pani.
Czekamy na wyniki badań
Pozdrawiam