Ogromny ból pleców, promieniujący do żebra prawego
Doktorze mam ogromny ból pleców,promieniujący do żebra prawego. Miałam robione badania 1 usg - złóg? Później urografia - kamień lub złóg , następnie kolejne badanie TK - oto wynik w rzucie naczyń nerwowych po stronie prawej widoczne obrączkowate zwapnienie 14mm, które obejmuje tętnice i zawiera obszar hipodensyjny - prawdopodobnie malformacja naczyniowa naczyń nerkowych ze skrzepliną. Czeka mnie kolejne badanie angioTK. Proszę o pomoc w interpretacji, gdyż jestem rozbita a ból pleców to koszmar.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Uwidoczniono nieprawidłowość w naczyniach nerkowych, która może powodować niedokrwienie nerki, które objawia się bólem.
Pozdrawiam