Co oznacza ból podbrzusza u 28-latki?

Od kilku miesięcy pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony. Około 10cm poniżej i około 5cm w prawo od pępka. Ból jest klujacy, pojawia się wieczorem i trwa cała noc. W ciągu dnia występuje bardzo rzadko. Usg jajników w porządku, zapalenie wyrostka również wykluczone. Co to może być?

Trudno określić czym może być spowodowany ten ból bez bezpośredniego badania. Jeśli ból zlokalizowany jest w podbrzuszu, w badaniu ginekologicznym i USG jamy brzusznej i narządu rodnego nie stwierdza się patologii należałoby rozważyć wykonanie ewentualne kolonoskopii. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.