Co oznacza ból prawej stronie pępka?

Dzień dobry, od pewnego czasu mam ból po prawej stronie brzucha w okolicy pępka, który promienieje aż do podbrzusza. Zaczęło się to od ostrej infekcji dróg moczowych. Początkowo myślano jednak, że to problem wyrostka. Od pewnego czasu ból się nasilił. Ginekologicznie jestem badana regularnie i wg Pani Doktor wszystko jest w porządku. Ostatnio ból odczuwam również podczas stosunku z partnerem. Pod jakim kątem powinnam zrobić w takim razie badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy było usg przezpochwowe ? Sadze ze konieczna konsultacja usg jamy brzusznej lub Tk