Co może oznaczać kolkowy ból po prawej stronie pępka przy naciskaniu?

Witam. Od paru lat dokucza mi co jakiś ból kłujący, kolkowy po prawej stronie od pępka, ale głównie przy naciskaniu. W pozycji leżącej takie same dolegliwości bólowe odczuwam po naciskaniu w tej samej linii, ale po stronie lewej. Kolonoskopia bez zarzutów, usg jamy brzusznej także nic nie wykazało. Morfologia, ob, crp bez zmian. Dolegliwości zaczęły być odczuwalne ok pół roku po porodzie. Minęły 3 lata, a co jakiś czas niewielki ból, pulsujący, kłujący pojawia się co jakiś czas po prawej stronie nawet bez uciskania. Niekiedy lekko promieniuje do pleców po prawej stronie na tej samej wysokości. Wydaje mi się, że dolegliwości nasilają się po stresie, ale przy ucisku ból nadal wyczuwam. Podczas usg jamy brzusznej lekarz nie mógł stwierdzić co to może być. Zasugerował, że może coś w jelicie cienkim. Bardzo boję się raka jelita. Co to może być i jakie badania powinnam wykonać? Poza tymi dolegliwościami nic innego nie odczuwam.

Najlepiej byłoby skonsultować się z ginekologiem, być może to
endometrioza. Jej ogniska mogą być rozsiane w jamie brzusznej i dawać
takie dolegliwości. Trzeba też wykluczyć zmiany na jajnikach. Jeżeli
diagnostyka ginekologiczna niczego nie wniesie, można
zlecić TK jamy brzusznej - uwzględni ono uwidocznienie ewentualnych
zmian w jelicie cienkim, jeśli nadal nic nie zostanie stwierdzone -
można po wykluczeniu przyczyn organicznych rozpoznać zespół jelita
drażliwego
.