Co znaczy, że czuję ból przy naciskaniu po prawej stronie pępka?

Witam. Od wczorajszego dnia czuje ból przy naciskaniu po prawej stronie pępka dosłownie 2cm od niego. Z czym to może być związane ? Warto udać się do lekarza ?

Dolegliwości bólowe brzucha są bardzo częste i kompletnie niecharakterystyczne. Nie mogę więc na tej podstawie diagnozować. Jeśli dolegliwości gwałtownie się nasilą, albo będą dokuczały dłużej niż ok 7 dni to jak najbardziej warto udać się do lekarza. Pozdrawiam Pabianiczanina :)