Kłujący ból po prawej stronie brzucha

Witam serdecznie, Moje pytanie jest odnośnie brzucha i związanym z nim klującym bólem po prawej stronie-odrobinę wyżej or pępka na prawo od około 2 miesięcy. Jak naciskam to znika, ale zwykle zaraz wraca. Często po posiłku. Promieniuje on na pewien obszar, czasem mocniej czasem mniej. Potrafi on również sięgnąć prawego jadra. Nie umiem sam dojść czym to jest i bardzo proszę o opinie na ten temat. Czasem powoduje też pieczenie lub swędzenie skóry koło tego miejsca. Bardzo dziekuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie wątroby. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.