Kłucie okolicy żebra a włókniak

Witam dziś uciskałem brzuch po prawej stronie na wysokości pępka i biodra.Im mocniej nacisnę tym mocniej kłuje mnie,a ból promieniuje aż pod żebro prawe.Tuż pod żebrem prawym( poniżej łuku żebrowego) jak naciskam nic nie boli mnie tylko tak u dołu.Czy zgłosić to do lekarza? Z tyłu na plecach mam podejrzenie włókniaka ale jakiś duży nie jest .Może na niego jakiś ucisk? Może tak nisko kłuć wątroba? Bo to wysokość pępka i niżej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.